O nás

Činností naší firmy jsou výtvory související s 3D tiskem. Ať už se jedná o zakázkovou či sériovou výrobu.

Aditivní výroba, tedy 3D tisk, je naším oborem podnikání. Naše výroba 3D tiskem je prováděna technologií FFF (FDM), tedy natavením specifické struny termoplastu (filamentu) a následným vytlačováním zmíněného materiálu z trysky a jeho kladením po tenkých vrstvách na sebe na základě předem vytvořeného modelu.

Výhodou tohoto výrobního postupu je minimum odpadního materiálu.

Našimi klienty jsou firmy, jež využívají zmíněnou technologii k vytváření prototypů předcházejících sériové výrobě, respektive firmy, jimž tento tisk slouží bezprostředně k výrobě jejich finálních výrobků.

Našimi zákazníky mohou být ale třeba i ti, kdo chtějí využít tuto k propagaci sebe a svých výrobků pro své stávající, nebo potenciální zákazníky, vytisknout díly, jež už se nevyrábějí, respektive kdo chtějí tuto metodu využít k tomu, aby udělali radost sobě či jiným.

Využití této technologie je skutečně různorodé.

 

N

Pečlivý přístup

Nebereme zákazníka jako pracovní položku.  Proto, když nás osloví si ho velmi vážíme a snažíme se v komunikaci a požadavcích vyjít maximálně vstříc. Vzájemná komunikace během celé zakázky je pro nás důležitá a jsme rádi, pokud dostaneme od zákazníka také zpětnou informaci o spokojenosti.

Příznivé ceny

Nedovedeme předem uvést ceny, protože každý výtisk je jiný. Záleží na typu materiálu, velikosti, přesnosti a požadovaných vlastnostech tudíž  i na délce tisku.
 
 
Položky, ze kterých se skládá celková cena:
 
 

Tisk – doba tisku, druh materiálu, přesnost

Materiál – Jelikož jsou ceny materiálů různé, záleží vždy na konkrétním druhu z důvodu požadavků na vlastnosti   finálních výtisku(ů) a jejich hmotnosti.
Opracování – (začištění, broušení, lepení, …)
Práce konstruktéra – pokud nemáte hotový model

Přesné provedení

Pokud je nutné dodržet přesné rozměry, tiskneme tak, abychom se drželi Vámi zadaných reálných tolerancí. Případné odchylky s Vámi budeme před finálním tiskem konzultovat.

K našim zákazníkům patří

Zde jsou zákazníci kteří byli s našimi službami spokojení, nebo s námi nadále spolupracují: